
Стабилизатор напряжения 5,5кВт однофазный бытовой Гибрид У 7-1-25 v2.0 (5500) 5.5 кВт
10 300 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7-25
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Характеристики: Стабілізатор напруги Елекс Гібрид 7-1-25 Версія V. 2.0
- Виробник: Елекс (Україна)
- Тип стабілізації: Релейні
- Оптимальні рішення для: Вдома
- Кількість фаз: Однофазні
- Потужність, кВт: 5,5
- Нижній граничний поріг вхідної напруги, В: 120
- Верхній граничний поріг вхідної напруги, В: 295
- Нижній поріг стабілізації робочої напруги, В: 135
- Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В: 275
- Вихідна напруга, В: 220
- Точність стабілізації, %: 7,5
- Кількість ступенів регулювання: 7
- Робоча частота, Гц: 45 - 65
- Максимальний вхідний струм, А: 16
- Час спрацьовування, мс: 100
- Затримка включення, хв: 0,1
- Охолодження: Примусове
- ККД, %: 97
- Індикація: LED-індикація
- Ступінь захисту: IP20
- Спосіб підключення: Клемні
- Робоча температура,°С: 0...+40
- Виконання: Навісні
- Висота, мм: 460
- Ширина, мм: 275
- Глибина, мм: 178
- Маса, кг: 19
- Гарантія, міс: 24
Опис
Стабілізатор являє собою релейне обладнання, однофазне, виконане в настінному форм-факторі. Він є одним з лідерів бюджетних лінійок ГІБРИД. Всі комплектуючі зібрані по ГОСТ, що дозволяє бути впевненим у якості збірки. На зворотному боці є спеціальний канал для прокладки кабелю. Верхня частина являє собою поверхню, на якій розташовані додаткові вентилятори, а нижня частина дає доступ до клем.
Робочий діапазон у даній моделі великий: від 120 до 295 Ст. Похибка на виході стабілізатора складає близько 7,5% - це обумовлено тим, що у нього дев'ять ступенів стабілізації. Передбачено захист від короткого замикання, підвищення/пониження напруги, від перегріву.
Більшість пристроїв лінійки ГІБРИД, апарат обладнаний інтелектуальною системою охолодження. Робочий параметр від 60 С, тобто додаткові вентилятори починають свою роботу при нагріванні силової частини стабілізатора понад 60 С. Відключення ж відбувається при падінні нижче 55 С.
Є підтримка транзитного режиму (ByPass), який активується користувачем при включенні обладнання. Даний режим призначений для роботи пристрою в обхід режиму стабілізації. Його робочий діапазон 120 - 265 Ст. Транзитний режим зручно використовувати при додатковому навантаженні - підключення зварювального апарату, або виході з ладу приладу.
Модель ГІБРИД 7-1/25А обладнана монітором, на якому відображається вхідна/вихідна напруга, частота мережі, температура пристрою. Управління відбувається шляхом натискання єдиної кнопки, розташованої під екраном. З її допомогою можна зайти в розширений режим.
Особливості:
- прогресивна гібридна технологія симисторно-релейного комутації;
- активний захист від контактів виникнення дуги;
- мінімальний час реакції на зміну вхідної напруги;
- безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
- точність стабілізації вихідної напруги в межах ГОСТ 13109-97;
- не спотворює форму вихідної напруги;
- низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
- високоточне RMS-вимірювання вхідного напруги;
- наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
- використання високопродуктивного мікроконтролера управління;
- можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок;
- наявність електронного байпаса;
- контроль вхідної напруги в режимі байпас;
- система захисту від перегріву трансформатора;
- виконання стабілізатора за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженої або підвищеної напруги і автоматичний повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
- автоматичне відключення навантаження споживача при перевантаженні або короткому замиканні за рахунок використання автоматичного вимикача з Вхарактеристикой електромагнітні захисту;
- наявність розширеної цифрової індикації при включеному режимі стабілізації на панелі управління стабілізатора

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Длина | 275 мм |
| Основные | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Номинальная мощность | 5.5 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 25 А |
| КПД, не менее | 97 % |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 325 В |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Максимальная температура хранения | 40 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Точность измерения +/- | 7.5 % |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное время стабилизации | 100 |
- Цена: 10 300 ₴


