
Стабилизатор напряжения 7кВт однофазный бытовой Гибрид У 7-1-32 v2.0 (7000) 7 кВт
11 500 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7-32
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Стабілізатор напруги 7кВт однофазний побутової Гібрид У 7-1-32 v2.0 (7000) 7 кВт
Як замовити: Ви можете зробити замовлення за зручним для Вас способом. Є оплата частинами, післяплата, промоплата, розрахунковий рахунок без ПДВ, розрахунковий рахунок з ПДВ (з 01.08.2020 р), карта приват. Є самовивіз в Києві (р-н Троєщини), доставка додому. Відправляємо "Новою Поштою" пристрої на 25А і більше - безкоштовно! Працюємо понеділок-п'ятниця на відвантаження з 9.00-17.00 (відправлення до 13.00), в консультаційному режимі кожен день, включаючи вихідні до 19.30. Наявність є.
Величезне прохання зробити правильно розрахунок підбору стабілізатора для компресора, стабілізатора для холодильної установки, насосної станції, верстата, кондиціонера так як вони мають пускові струми які перевищують номінальний в 4 рази. Також не слід забувати, що потужність і максимальна сила струму зазначена в характеристиках відповідає напруги до 220В. Тому при підборі слід врахувати, що потужність в тому числі стабілізатора для котла, телевізора, комп'ютера, бойлера наприклад при вхідному 160В буде на 40% менше!
Наша компанія займається поставкою стабілізаторів напруги з 2009 року. Досвід, який ми отримали при взаємодії з різними постачальниками та виробниками цієї продукції ми хочемо передати нашим покупцям. Наш інтернет-магазин взаємодіє з професійними сервісними центрами, а також є свій в якому ми швидко проводимо необхідний гарантійний та післягарантійний ремонт. Якість продукції ЕЛЕКС на висоті. Не дивлячись на досить бюджетне ціноутворення, кількість рекламацій за гарантійними випадками менше 1%, а середній термін служби даних моделей без ремонту (в залежності від умов експлуатації) становить 5 -8 років! Післягарантійний ремонт стабілізаторів ЕЛЕКС як правило обходиться не вище 7-10% від первісної вартості.
Універсальний Стабілізатор для будинку, офісу та виробництва серії ГІБРИД У 9-1/хх V2.0 і ГІБРИД У 7-1/хх V2.0
володіє наступними характеристиками:
симисторно-релейний комутация (релейне комутування, симисторное утримання) це дозволяє продовжити службу контактів;
захист від контактів дугового розряду;
час реакції на зміну вхідної напруги не перевищує 0,1 с;
конструкція тороїдального трансформатора включає безшумну роботу;
вихідна напруга має точність стабілізації вище вимог ГОСТ 13109-97;
форма вихідної напруги чиста синусоїда;
ККД приладу перевищує 97%, а на холостому ходу на відміну від багатьох аналогів власне споживання
практично відсутній високоточний RMS-вимірювач вхідної напруги;
пристрій має також аналізатор мережі та стану стабілізатора;
управління за допомогою високопродуктивного мікроконтролера;
робота в парі з бензо/дизель-генераторною установкою дозволяє експлуатувати практично в польових умовах;
на борту є електронний байпас (тільки для ГІБРИД У 9-1/від 25 до 80А);
контроль вхідної напруги в режимі байпас (тільки для ГІБРИД У 9-1/хх
V2.0 від 25 до 80А);
повна захист від перегріву трансформатора;
функціональна схема автотрансформатора без гальванічної
розв'язки;
автоматичне відключення навантаження при появі напруги виходять за рамки можливостей регулювання напруги з подальшим
автоматичним поверненням в робочий стан після нормалізації напруги
З мінусів які також присутні (як втім і в будь продукції)
-характерні клацання перемикання реле комутаций
-нижче термін служби, ніж "чисті" симісторні пристрою, так як в них отсутвие механічна комутация
З плюсів
-ціна
-точність регулювання
-робота як з активною так і з реактивним навантаженням
-працює в неопалюваних приміщеннях з нормальною вологістю (згідно паспортних даних) без утворення конденсату
Ми дуже зацікавлені в якісному обслуговуванні наших клієнтів, так як вважаємо, що довгострокове співробітництво приносить більше результатів, ніж короткочасна вигода. Раді бачити Вас у нашому магазині!

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Длина | 275 мм |
| Основные | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 32 А |
| КПД, не менее | 97 % |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 325 В |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 7 кВА |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Максимальная температура хранения | 40 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Точность измерения +/- | 7.5 % |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное время стабилизации | 100 |
| Користувацькi характеристики | |
| Номинальная мощность (кВт) | 5-8 |
- Цена: 11 500 ₴


