
Светильник светодиодный Biom UNI-R18W-5 18Вт круглый 5000К
97 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00022815
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
Даний товар можемо також відправити в поштомат Нової Пошти за акційним тарифом - 35грн, який діє до 31.08.22р. (Відправка товару відбувається зі складів Черкаси або Київ, самовивіз є тільки в м.Черкаси, післяплата (наложений платіж) можливий з мінімальною передоплатою в 60грн)
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Світильник виконаний за системою вбудованого монтажу в підготовлений отвір, якщо Вам потрібен накладний монтаж, використовуються спеціальні крплення для накладного монтажу
https://b2m.in.ua/p1207802758-kreplenie-dlya-svetilnikov.html
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom UNI-R18W-5 18Вт круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 18 W |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Форма світильника | Круглые |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Температура світла | 5000 K |
| Колір світіння | Нейтральне світло |
| Світлова віддача | 100.0 |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 180.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 119x16 |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Красивые |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Гарантійний термін | 24.0 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колекція | Biom UNI |
| Стиль | Мінімалізм |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Сріблястий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без выключателя |
| Обертовий плафон | З плафоном що не обертається |
| Кількість плафонів, шт | 1 плафон |
| Виробник | BIOM (Украина) |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Сучасні |
| Тип світильника | Светильники точечные встраиваемые |
| Застосування | В гостинную |
| Тип установки | Встраиваемые |
| Образ | Луна |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 97 ₴




