Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R11-50 3000-6000K 50Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 50 W |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Форма світильника | Круглые |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 3800 Lm |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 76.0 |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Габаритний розмір, мм | 380x75 |
| Розмір пульта: | 148x39x20 |
| Тип управління | Инфракрасный (IR) |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | С пультом |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Гарантійний термін | 24.0 |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Стиль | Хай-Тек |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Обертовий плафон | З плафоном що не обертається |
| Кількість плафонів, шт | 1 плафон |
| Додаткове джерело світла | Ні |
| Виробник | BIOM (Украина) |
| Призначення | Для низьких стель |
| Дизайн | Мінімалізм |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В квартиру |
| Тип установки | На потолок |
| Образ | Луна |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴







