Обратите внимание в наличии 1-2шт, уточняйте
Уважаемые покупатели! Отгрузка в течении 2дней
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Характеристики: Стабілізатор напруги Елекс Гібрид 9-1-63 Версія V. 2.0
- Виробник: Елекс (Україна)
- Тип стабілізації: Електромеханічне реле продублированное сімістором
- Оптимальні рішення для: Вдома
- Кількість фаз: Однофазні
- Потужність, кВт: 14
- Нижній граничний поріг вхідної напруги, В: 110
- Верхній граничний поріг вхідної напруги, В: 325
- Нижній поріг стабілізації робочої напруги, В: 120
- Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В: 265
- Вихідна напруга, В: 220
- Точність стабілізації, %: 7,5
- Кількість ступенів регулювання: 9
- Робоча частота, Гц: 45 - 65
- Максимальний вхідний струм, А: 63
- Час спрацьовування, мс: 100
- Затримка включення, хв: 0,1
- Охолодження: Примусове
- ККД, %: 97
- Індикація: LED-індикація
- Ступінь захисту: IP20
- Спосіб підключення: Клемні
- Робоча температура,°С: 0...+40
- Виконання: Навісні
- Висота, мм: 530
- Ширина, мм: 295
- Глибина, мм: 175
- Маса, кг: 26
- Гарантія, міс: 24
Опис
Цей продукт - прекрасний представник стабілізаторів, перевірених часом. Вони здатні ефективно блокувати скачки напруги, одночасно коригуючи його форму
Така конструкція передбачає можливість використання сімісторов, розрахованих на два мільйони комутацій. Двопроцесорний управління стабілізатором забезпечує надійність роботи такого приладу.
Технічні характеристики стабілізатора Елекс Гібрид 9-1-63 Версія V. 2.0:
- У стабілізатора максимальна потужність 14 кВа при робочому струмі 63 А
- Без навантаження витрачає до 50Вт
- Робота приладу складається з 9 ступенів при кроці між ними в 20 В
- Діапазон напруги на вході від 135 до 315 В
- Якщо напруга падає або піднімається більше діапазону напруги, стабілізатор відключається
- Напруга на виході сягає 7,5% точності
- Прилад спрацьовує зі швидкістю в 100 мс
- Обробка інформації йде мікропроцесорами
- Прилад важить 26кг
Переваги пристрою
1. Безшумна робота стабілізатора за рахунок тороїдальних трансформаторів.
2. Робота за технологією RMS. Одночасно фільтруються імпульсні перешкоди.
3. Стабілізатор обладнаний аналізаторами мереж, а також захистом від навантаження трансформатора.
4.При необхідності такий стабілізатор можна перемкнути в режим "транзит" - при цьому пропускається струм без регулювання напруги.
Особливості:
- Прогресивна гібридна технологія симисторно - релейного комутації;
- Не спотворює форму мережевий синусоїди;
- Мікропроцесорне управління;
- Безшумний тороїдальний трансформатор;
- Досить висока точність стабілізації напруги;
- RMS-вимірювання вхідного напруги;
- Відсутній спотворення вихідної напруги;
- Дуже низьке споживання енергії на холостому ходу;
- Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
- Управляється високопродуктивним мікроконтролером;
- Можливість застосування з бензо/ дизель-генераторами;
- Активний захист від контактів виникнення дуги;
- Система захисту від перегріву трансформатора;
- Застосування автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- Автоматичне відключення при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженої або підвищеної напруги і автоматичний повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
- Настінне навісне виконання корпусу
Переваги стабілізатора ГІБРИД
Стабілізатори напруги серії ГІБРИД - це бюджетне рішення проблем з нестабільним харчуванням в побутовій мережі. Головне достоїнство цих стабілізаторів - унікальні блок керування силовим трансформатором, який не має аналогів на ринку. Побудований на оригінальному схемотехническом рішення, що поєднує в собі надійність симісторних стабілізаторів і вартість релейних. Цей блок не має собі рівних по надійності і безвідмовної роботи, навіть у порівнянні з дорогими моделями з тиристорним перемиканням відводів трансформатора.
Серед переваг цієї серії стабілізаторів напруги можна відзначити наступні:
- Висока надійність стабілізатора при роботі з будь-яким типом навантаження - активної, реактивної ємнісної і індуктивним, то є стабілізатор 2.2 кВт = 2.2 кВА, кос фі навантаження 0,5 - 1;
- RMS-вимірювання вхідного напруги - стабілізатор вимірює вхідна напруга з такою ж точністю, як професійні мультиметри;
- Аналізатор стану мережі та стану стабілізатора;
| Основные | |
|---|---|
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 325 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 63 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 14 кВт |
| Полная мощность | 14 кВА |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| КПД, не менее | 97 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 295 мм |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вес | 26 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Максимальная температура хранения | 40 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 7.5 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность (кВт) | 12-16 |
| Минимальное время стабилизации | 100 |
- Цена: 17 700 ₴


