Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний світлодіодний світильник має білий колір і довгасту форму. Потужність виробу становить 12 Вт, що еквівалентно 120 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 1200 лм, забезпечуючи світловіддачу у 100 лм/Вт і кути розльоту променів до 220°. Відтінок світіння – холодний, що відповідає кольоровій температурі 6200 К. Напруга живлення – 176-265 В, тип використаних світлодіодів – SMD5630. Можливість димування у даній моделі не передбачена.Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 610х34х31 |
| Еквівалентна потужність | 120 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Матеріал арматури | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип управління | - |
| Форма світильника | Лінійні |
Информация для заказа
- Цена: 101 ₴



