Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный OEM DL-R201-24 4500K 24Вт без д/у |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Еквівалентна потужність | 220 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світловий потік | 1920 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 330х60 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD |
Опис
Даний накладний світильник має білий колір і круглу форму. Потужність виробу становить 24 Вт, що еквівалентно 220 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 1920 лм, забезпечуючи світловіддачу у 80 лм/Вт і кути розльоту променів до 170°. Відтінок світіння – нейтральний, що відповідає кольоровій температурі 4500 К. Напруга живлення – 175-265 В, клас захисту – IP20. Можливість димування у даній моделі не передбачена
- Цена: 1 259 ₴

