На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Доставка Новою Поштою по Україні - безкоштовна, є безкоштовна доставка по Києву
-
Характеристики: Стабілізатор напруги Мережік 16-7 (32А)
- Виробник: МЕРЕЖІК (Україна)
- Тип стабілізації: симісторні / тиристорні
- Оптимальні рішення для: Вдома
- Кількість фаз: Однофазні
- Потужність, кВт: 7
- Нижній граничний поріг вхідної напруги, В: 100
-
Стабілізатор напруги Мережік 16-7 відрізняється високою точністю на виході з похибкою 2.5%, завдяки 16 щаблях регулювання напруги. Робочий інтервал вхідних параметрів вольтажу 150 - 260 Ст. Граничний поріг відключення апарату 100-285, якщо він перевищується стабілізатор йде на захист, коли напруга нормалізується, пристрій автоматично повертається в режим роботи. Оснащений сучасними симисторными ключами. З допомогою мікропроцесора миттєво реагує на перепади напруги (20 мс).
Виконаний у металевому корпусі. Вбудований режим "Транзит", захист від короткого замикання.
Переваги моделі:
- Мікропроцесорне управління - ARM, Великобританія;
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс;
- Силові ключі (сімістори) - BTA41-800B (5,5-9 кВА) STMicroelectronics, Швейцарія / (тиристори) - CLA100E1200HB (11-18 кВА) IXYS, США;
- Тип трансформатора - тороїдальний;
- Цифровий індикатор режимів роботи - вхідна і вихідна напруга (В), вхідний струм (А), потужність навантаження (кВА), температура силових ключів (сімісторов / (тиристорів) і трансформатора (°C);
- Електронний режим «Транзит» («Bypass»)з цифровою індикацією як в режимі стабілізації;
- Захист від перевантаження та короткого замикання (механічний) - автоматичний вимикач - 25 / 32 / 40 / 50 / 63 / 80 Ампер (клас C);
- Потужність, споживана на холостому ходу - 35 Вт;
- Підключення до мережі: клемне підключення;
- Підключення навантаження: клемне підключення;
- Ступінь захисту від пилу і води - IP20;
- Рекомендований діапазон робочих температур від -0 до +40°C
- Відносна вологість, не більше - 80%;
- Навісне кріплення
- Час спрацьовування, мс: 20
- Охолодження: Примусове
- ККД, %: 97
- Внутренние системы защиты: Защита от завышенного напряжения; Защита от заниженного напряжения; Защита от перегрузки; Тепловая защита; Защита от коротких замыканий;
- Индикация: LED-индикация
- Степень защиты: IP20
- Способ подключения: Клеммное
- Рабочая температура,°С: 0...+40
- Материал корпуса: Алюминий
- Исполнение: Навесные
- Высота, мм: 475
- Ширина, мм: 265
- Глубина, мм: 165
- Масса, кг: 22
- Гарантия, мес: 60 (5 лет)
- Верхний предельный порог входного напряжения, В: 285
- Нижний порог стабилизации рабочего напряжения, В: 150
- Верхний порог стабилизации рабочего напряжения, В: 260
- Выходное напряжение, В: 220
- Точність стабілізації, %: 2,5
- Кількість ступенів регулювання: 16
- Робоча частота, Гц: 45 - 65
- Номінальний вхідний струм, А: 32
- Максимальний вхідний струм, А: 40
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Высота | 1 мм |
| Длина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Основные | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 32 А |
| КПД, не менее | 98 % |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальное время стабилизации | 20 мс |
| Максимальное входное напряжение | 285 В |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Минимальное время стабилизации | 20 мс |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Полная мощность | 7 кВА |
| Тип стабилизатора | Симисторный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Максимальная температура хранения | 50 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Точность измерения +/- | 2.5 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Мощность | 50 Вт |
| Номинальная мощность (кВт) | 5-8 |
- Цена: 20 498 ₴








