
Тиристорный трёхфазный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР У 12-3/80 V2.0
115 140 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: АМПЕР 12-3/80
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
"Стабілізатор напруги трифазний Елекс АМПЕР 12-3/80"


Розшифруємо артикул моделі стабілізатора ЕЛЕКС на прикладі АМПЕР 12-3/80 v2.0:
- 12 - кількість ступенів автотрансформатора
- 3 - трифазний стабілізатор
- /80 - максимальний струм в Амперах.
Тиристорний трифазний стабілізатор напруги ЕЛЕКС АМПЕР 12-3/80 - новинка кінця 2016 року. Ринок "вимагав" появи недорогих, але надійних стабілізаторів напруги з потужністю близько 50 кВт. Саме таким і є АМПЕР 12-3/80. Стабілізатори напруги серії Елекс Ампер, є недорогими, компактними, і забезпечені гарантією 3 роки. Стабілізатори напруги цієї серії мають верхнє підключення. Через меню користувача, ви можете відстежити робочі параметри по кожній фазі окремо. У стабілізаторі Ампер 12-3/80 v2.0, через меню користувача, ви можете регулювати напруга відключення по нижньому приделу в діапазоні 60-135 Вольт. Зверніть будь ласка увагу, в стабілізаторах серії АМПЕР немає вбудованого синхронізатора фаз, який контролює постійну наявність всіх трьох фаз, і правильне їх чергування. Цю фунції, при необхідності(використання трифазних електродвигунів, наприклад) ви можете реалізувати додатково, встановивши трифазне реле напруги і магнітний пускач.
| Технічні характеристики | АМПЕР 12-3/80 V2.0 |
| Робочий струм, А | 80 |
| Максимальна потужність кВа, кВт | 52,8 |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Тип стабілізації | тиристорний |
| ККД, % | 97 |
| Споживана потужність (холостий хід), Вт | 150 |
| Номінальна напруга/ частота на виході приладу, В/Гц | 220В/45-65Гц |
| Діапазон стабілізації по фазі, В | 145-277 |
| Мінімальна/ максимальна вхідна напруга по фазі, В | 60-135(регулюється) / 295 |
| Точність стабілізації, % | 3,5 |
| Швидкість спрацьовування при змінах, мс | 20 |
| "Транзит" | електронний, автоматичний |
| Обмеження струмів перевантаження і | автоматичний вимикач |
| Аналізатор стану стабілізатора і напруги на вході | є |
| Дублююча захист від перенапруги | є |
| Управління | мікропроцесор |
| Контроль відсутності однієї фази, чергування фаз | немає (якщо це потрібно, дивимося серію ГЕРЦ) |
| Вихідний дросель | використовується індуктивність трансформатора |
| Захист від перегріву і примусове охолодження | є |
| Розміри (в/ш/г), мм | 750/500/320 |
| Вага приладу, кг | 110 |
| Вид монтажу | підлоговий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элекс |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 12 А |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальное входное напряжение | 290 В |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Номинальная мощность | 18 кВт |
| Тип стабилизатора | Симисторный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 1 мм |
| Длина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Анализатор состояния стабилизатора и напряжения на входе | Есть |
| Вес прибора, кг | 110 |
| Габариты (в/ш/г), мм | 750/500/320 |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Диапазон стабилизации по фазе, В | 145-277 |
| Защита от перегрева и | Есть |
| КПД, % | 97 |
| Контроль отсутствия одной фазы, чередования фаз | нет (если это требуется, смотрим серию ГЕРЦ) |
| Максимальная мощность кВа, кВт | 52,8 |
| Минимальное/ максимальное входное напряжение по фазе, В | 60-135(регулируется) / 295 |
| Номинальная мощность (кВт) | 21-50 |
| Ограничение токов и перегрузки | автоматический выключатель |
| Потребляемая мощность (холостой ход), Вт | 150 |
| Рабочий ток, А | 80 |
| Скорость срабатывания при изменениях, мс | 20 |
| Тип стабилизации | Тиристорный |
| Транзит | электронный, автоматический |
| Управление | микропроцессор |
| дублирующая защита от перенапряжения | Есть |
| номинальное напряжение/ частота на выходе прибора, В/Гц | 220В/45-65Гц |
| точность стабилизации, % | 3,5 |
- Цена: 115 140 ₴








