
Светильник светодиодный Biom SMART SML-S02-70 3000-6000K 70Вт з д/у
13 240 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00012571
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный Biom SMART SML-S02-70 3000-6000K 70Вт с д/у |
|---|---|
| Потужність | 70 W |
| Форма світильника | Квадратні |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Колір світіння | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Еквівалентна потужність | 630 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 5600 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 430х60 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | Інфрачервоний (IR) |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Так |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Квадрат |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Тип світлодіодів | SMD |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S02-70 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Лицьова панель виконана у білому кольорі з чорною окантовкою. Форма приладу – квадрат, який має довжину сторони 430 мм та товщину – 60 мм. Виріб може змінювати температуру світла у інтервалі від 3000 до 6000 К.
Світильник розрахований на потужність 70 Вт, але фактично рівноцінний за яскравістю виробу на 630 Вт: його світловіддача становить 80 лм/Вт при світловому потоці 5600 лм. Кут розсіювання доведений виробником до 170°, а індекс передачі кольору – до 80 од.
Матеріал основної частини – метал, а розсіювача – полікарбонат. Робочий діапазон напруг – від 175 до 265 В, клас захисту – IP20.
Дистанційний пульт поставляється у комплекті та має габарити 148х39х20 мм. Він віддалено здійснює плавне регулювання температури кольору та яскравості, а також вмикає режими таймера та нічника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
- Цена: 13 240 ₴







