Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный OEM DL-R201-18 4500K 18Вт без д/у |
|---|---|
| Потужність | 18 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Еквівалентна потужність | 170 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 260х60 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD |
Опис
Цей накладний світлодіодний світильник має потужність 18 Вт, що еквівалентно 170 Вт для лампочки розжарювання. Він випромінює нейтральне світло з колірною температурою 4500 К. Виріб має круглу форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 175-265 В, світловий потік – 1440 лм, а світлова віддача – 80 лм/Вт. Кути світіння доходять до 170°, а індекс передачі кольору дорівнює 70 одиниць. Клас захисту пристрою – IP20, пультдо комплекту поставки не входить.
- Цена: 1 259 ₴

