Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Універсальний літієвий акумулятор LP LiFePO4 12V - 75 Ah стане надійним помічником в експлуатації електроприладів і автотранспорту. Батарея відрізняється високим ступенем екологічності та широким спектром застосування. Габарити lifepo4 акумулятора — 260х168х209 мм (ДхШхВ). Таку акумуляторну батарею зручно переміщати.
Lifepo4 характеристики
LiFePO4 — литий залізо-фосфатний акумулятор, в електродах якого знаходяться мінерали сімейства олівін. Дана речовина видобувається в природному середовищі з мінімальними витратами на видобуток, що дозволяє виробляти батареї з низькою собівартістю. Мінерал абсолютно не токсичний і відрізняється високим показником термостійкості.
Володіє номінальною ємністю 75Ah.
Батарея Battery LiFePO4 характеризуються тривалим циклом життя і ККД до 94%. Серед додаткових переваг слід відзначити:
• швидка зарядка батареї;
• низький саморозряд;
• широкий діапазон робочих температур (-20 ~ +60 °C);
• герметичність корпусу дозволяє експлуатувати литий залізо-фосфатний акумулятор в будь-якому положенні.
LogicPower: українська ціна — європейська якість
Купуючи акумулятор від LogicPower, ви отримуєте якісний пристрій, вироблений на території України. Якщо Ви вирішили купити індивідуальний акумулятор, звертайтеся за консультацією до наших фахівців телефоном 0800309988 гарячої лінії.
Консультанти та майстри LogicPower підберуть для Вас акумуляторну батарею LiFePO4 на всі випадки життя.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 209 мм |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8,9 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Емкость аккумулятора | 75 А/ч |
| Количество циклов | 7000 |
| Контроллер | 12V 4S Dis 50A Ch 25А |
| Мax разрядный ток (8/20) | 150 A |
| Минимальное рабочее напряжение | 10 V |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 V |
| Номинальный разрядный ток | 50 A |
| Пусковой ток | 150 A |
| Тип подключения | T11 (под болт М8) |
| Ток короткого замыкания | 150 |
- Цена: 13 625 ₴

