Інвертор з чистою синусоїдою 12В 1000Вт (2000) Carspa
Професійна серія. В комплекті якісні проводи 16мм2 довжиною 1м, які дозволяють працювати без втрат та нагрівання годинами.
Можливий продаж з ПДВ та без ПДВ.
Розетка + USB. Надійний, якісний пристрій з вихідною напругою яка дозволить підключити міні-насос до 350Вт, котел з декількома помпами + холодильник одночасно, медичне обладнання, та інше обладнання яке вимагає якісної напруги.
Корпус має великий розмір, це дозволяє розсіювати тепло та неперегрівати пристрій, що дасть змогу працювати йому тривалий час на максимальній потужності.
Має захист від перевантажень, розряду батареї.
Має захист від розрядки акумулятора та перевантаження.
Є декілька штук.
При наявності ШИМ або МРРТ контролера можна використовувати сонячні батареї для генерації енергії.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 15 мм |
| Основные атрибуты | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Защита от перегрева | Да |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Степень защиты IP | 33 |
| Виды индикации | Световая, Звуковая |
| Солнечная батарея | Нет |
| Состояние | Новое |
| КПД, не менее | 95 % |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Допустимая пиковая мощность | 2000 Вт |
| Цвет светодиода | Красный |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Число фаз питания | 1 |
- Цена: 8 159 ₴






