Інвертор з чистою синусоїдою 12В 600Вт Carspa (пікова 1200)
Довготривала потужність 600Вт
Вхідна 12В вихідна 220-240В чиста синусоїда 50Гц
Відправка зі Сміли. Нова Пошта, Укрпошта
Якісний Інвертор з чистою синусоїдою 12В 1000Вт з зарядкою 10А, має вихідну напругу аналогічну мережі. Має великий корпус виготовлений з алюмінію. який слугує відведенням тепла.
На борту 1 розетки 220 В, USB-1розетки.
Професійний пристрій з якісною вихідною напругою.
Максимальна довготривала потужність 0,6кВт.
В середині є змінні забобіжники, які поставляються додатково. Пристрій обладнаний системою дистанційного керування.
В наявності -1шт, якщо наложкою мінімальна передоплата 200грн. Можлив замовити промоплатою. Розрахунковий рахунок ФОП без ПДВ.
Чудово підходить для котлів, невеликих помп, різного медичного обладнання, маленьких холодильників,
Carspa-компанія яка спеціалізується на виробництві якісних джерел безперебійного живлення та інверторів. Корпуси мають великі розміри що дає змогу робити чудовий теплообмін та відведення тепла з пристрою.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 400 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | CARSPA |
| Защита от перегрузок | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Защита от перегрева | Да |
| Номинальная мощность | 0.6 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 1200 Вт |
| Степень защиты IP | 33 |
| Виды индикации | Звуковая, Световая |
| Состояние | Новое |
| КПД, не менее | 95 % |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Допустимая пиковая мощность | 1200 Вт |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
- Цена: 6 518 ₴





