
Аккумуляторная батарея настенная V-TAC SLIM VT-48160 LiFePO4 51,2V 160Аh 7.64kWh,(100/100A) 600x830x111mm, 80k
76 787 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 37498
+380 (96) 436-61-19
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Rated Capacity Typical 161Ah - Minimum158Ah
Rated Voltage 48V
Factory SOC 30~60%
Voltage at end of Discharge 42V
Charging mode (CC-CV) MAX 54.75V
Internal Impedance ≤40mΩ
Standard Charge Current 32A
Limiting Current 20A
Standard Discharge 32A
Maximum Charge Current 100A
Maximum Discharge Current 100A
Operation Temperature Range Charge: 0~55°C Discharge: -20~60°C
Storage Temperature Range <12 months : - 10~35°C < 3 months: -10~45°C <7 day : -20~65°C
Volumetric specific energy 140.2WH/L
Gravimetric specific energy 96WH/KG
Communication mode RS485/CAN
Battery software version V1.0
Maximum series number Forbid
Rated Voltage 48V
Factory SOC 30~60%
Voltage at end of Discharge 42V
Charging mode (CC-CV) MAX 54.75V
Internal Impedance ≤40mΩ
Standard Charge Current 32A
Limiting Current 20A
Standard Discharge 32A
Maximum Charge Current 100A
Maximum Discharge Current 100A
Operation Temperature Range Charge: 0~55°C Discharge: -20~60°C
Storage Temperature Range <12 months : - 10~35°C < 3 months: -10~45°C <7 day : -20~65°C
Volumetric specific energy 140.2WH/L
Gravimetric specific energy 96WH/KG
Communication mode RS485/CAN
Battery software version V1.0
Maximum series number Forbid
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | V-TAC |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80 кг |
| Высота | 111 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Код запчасти | 37498 |
Информация для заказа
- Цена: 76 787 ₴




