Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00023839 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 220x85 |
| Гарантийный срок | 12 м мес |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DL-R205-10-5 6200K 10Вт без д/у |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 10 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 800 Lm лм |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип рассеивателя | Зоряне небо |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма светильника | Круглі |
| Ціна | 3.53 |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


