1
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| BMS | JK Smart Active BMS vers.19 |
| Артикул | 00-00025720 |
| Вес | 121.6 кг кг |
| Валюта | USD |
| Габарити | 800x450x230 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Керування | Bluetooth |
| Комунікаційні порти | CAN/RS485 |
| Комірки | Нові Grade А |
| Количество циклов | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 150A |
| Максимальний струм розряду | 200A |
| Назва | Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512300-V2 15кВтч |
| Наявність | Немає в наявності |
| Номинальное напряжение | DC 51,2V (48V) V |
| Номинальная емкость | 300Aч/ 51,2В/ 15360Втч |
| Робочий діапазон напруги батареї ручне налаштування | DC 46,4-56,32V |
| Розділ | Акумулятори |
| Ціна | 1580.00 |
Информация для заказа
- Цена: 68 730 ₴





