Використовуючи вакуумну адсорбцію, робот кріпиться до вертикального склу.
Інтелектуальний алгоритм дозволяє роботам уникати перешкод і автоматично чистити скло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | ABS пластик + метал |
| Номінальна напруга | 24 V |
| Особисті_нотатки | Logic Power |
| Потужність | 75 Вт |
| Призначення | для мийки вікон |
| Тип | роботи для мийки вікон |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 773 ₴










