
Стабилизатор напряжения 7кВт однофазный бытовой Гибрид У 9-1-32 v2.0 (7000) 7 кВт
12 300 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9-32
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Стабілізатор напруги 7кВт однофазний побутової Гібрид У 9-1-32 v2.0 (7000) 7 кВт
Як замовити: Ви можете зробити замовлення за зручним для Вас способом. Є оплата частинами, післяплата, промоплата, розрахунковий рахунок без ПДВ, розрахунковий рахунок з ПДВ (з 01.08.2020 р), карта приват. Є самовивіз в Києві (р-н Троєщини), доставка додому. Відправляємо "Новою Поштою" пристрої на 25А і більше - безкоштовно! Працюємо понеділок-п'ятниця на відвантаження з 9.00-17.00 (відправлення до 13.00), в консультаційному режимі кожен день, включаючи вихідні до 19.30. Наявність є.
Величезне прохання зробити правильно розрахунок підбору стабілізатора для компресора, стабілізатора для холодильної установки, насосної станції, верстата, кондиціонера так як вони мають пускові струми які перевищують номінальний в 4 рази. Також не слід забувати, що потужність і максимальна сила струму зазначена в характеристиках відповідає напруги до 220В. Тому при підборі слід врахувати, що потужність в тому числі стабілізатора для котла, телевізора, комп'ютера, бойлера наприклад при вхідному 160В буде на 40% менше!
Наша компанія займається поставкою стабілізаторів напруги з 2009 року. Досвід, який ми отримали при взаємодії з різними постачальниками та виробниками цієї продукції ми хочемо передати нашим покупцям. Наш інтернет-магазин взаємодіє з професійними сервісними центрами, а також є свій в якому ми швидко проводимо необхідний гарантійний та післягарантійний ремонт. Якість продукції ЕЛЕКС на висоті. Не дивлячись на досить бюджетне ціноутворення, кількість рекламацій за гарантійними випадками менше 1%, а середній термін служби даних моделей без ремонту (в залежності від умов експлуатації) становить 5 -8 років! Післягарантійний ремонт стабілізаторів ЕЛЕКС як правило обходиться не вище 7-10% від первісної вартості.
Універсальний Стабілізатор для будинку, офісу та виробництва серії ГІБРИД У 9-1/хх V2.0 і ГІБРИД У 7-1/хх V2.0
володіє наступними характеристиками:
симисторно-релейний комутация (релейне комутування, симисторное утримання) це дозволяє продовжити службу контактів;
захист від контактів дугового розряду;
час реакції на зміну вхідної напруги не перевищує 0,1 с;
конструкція тороїдального трансформатора включає безшумну роботу;
вихідна напруга має точність стабілізації вище вимог ГОСТ 13109-97;
форма вихідної напруги чиста синусоїда;
ККД приладу перевищує 97%, а на холостому ходу на відміну від багатьох аналогів власне споживання
практично відсутній високоточний RMS-вимірювач вхідної напруги;
пристрій має також аналізатор мережі та стану стабілізатора;
управління за допомогою високопродуктивного мікроконтролера;
работа в паре с бензо/дизель-генераторной установкой позволяет эксплуатировать практически в полевых условиях;
на борту имеется электронный байпас (только для ГИБРИД У 9-1/от 25 до 80А);
контроль входного напряжения в режиме байпас (только для ГИБРИД У 9-1/хх
V2.0 от 25 до 80А);
полная защита трансформатора от перегрева;
функциональная схема автотрансформатора без гальванической
развязки;
автоматическое отключение нагрузки при появлении напряжений выходящих за рамки возможностей регулирования напряжения с последующим
автоматическим возвратом в рабочее состояние после нормализации напряжения
З мінусів які також присутні (як втім і в будь продукції)
-характерні клацання перемикання реле комутаций
-нижче термін служби, ніж "чисті" симісторні пристрою, так як в них отсутвие механічна комутация
З плюсів
-ціна
-точність регулювання
-робота як з активною так і з реактивним навантаженням
-працює в неопалюваних приміщеннях з нормальною вологістю (згідно паспортних даних) без утворення конденсату
Ми дуже зацікавлені в якісному обслуговуванні наших клієнтів, так як вважаємо, що довгострокове співробітництво приносить більше результатів, ніж короткочасна вигода. Раді бачити Вас у нашому магазині!

| Основные | |
|---|---|
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 325 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 32 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| КПД, не менее | 97 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 275 мм |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Вес | 19 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Максимальная температура хранения | 40 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 7.5 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное время стабилизации | 100 |
| Користувацькi характеристики | |
| Номинальная мощность (кВт) | 5-8 |
- Цена: 12 300 ₴


