
Стабилизатор напряжения 9кВт однофазный симисторный Norma 9 ступ НСН-9000 (50А)
16 000 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Norma 9000
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Як вибрати стабілізатор? Які бувають стабілізатори?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=5
Велика переконливе прохання, перед замовленням набрати на контактні телефони та уточнити технічні характеристики для правильного замовлення!
9кВт Однофазні симісторні стабілізатори Norma 9 ступ Norma НСН-9000 (50А)
-Гарантія 10 років
-Безкоштовна доставка по Україні
-Консультаційний технічний сервіс компанії (в разі нештатних проблем Ви можете отримувати консультацію після 18.00 та у вихідні).
-Також Ви можете вибрати знижку на даний товар чи інші товари на нашому сайті при комплексній покупці.
-Наявність на складі в Києві
-Наявність ремонтного сервісу
Основні технічні характеристики стабілізаторів Norma
- Точність стабілізації вихідної напруги — ±7 %.
- Число ступенів автоматичного регулювання — 9 ст.
- Автоматичне відключення від мережі при перевищенні напруги 267 Ст.
- Режим роботи — безперервний.
- РК-дисплей індикації рівня вхідного і вихідного напруг.
Перевагами даних моделей є:
- швидке реагування на перепади напруги;
- безперервний автоматичний контроль вхідних параметрів;
- ефективний захист від перегріву;
- наочне відображення поточних параметрів;
- міцність конструкції;
- подвійний захист від короткого замикання;
- висока якість зборки.
Прилади цієї серії забезпечують підтримку вихідної напруги в діапазоні 205-235 В і підтримують оптимальні умови роботи електроапаратури зі стандартними вимогами до якості струму.
Незважаючи на наявність примусового повітряного охолодження робочих вузлів, прилад має низький рівень шуму. Компактний металевий корпус захищений від корозії порошковим покриттям. Модель розрахована на тривалу безперервну експлуатацію в широкому температурному діапазоні, тому підходить для установки в неопалюваних приміщеннях. В комплект поставки входить кронштейн для настінного монтажу.
Прилад являє собою автоматичний регулятор напруги, розроблений на базі девятиступенчатого автотрансформатора з тиристорним керуванням. Для повної безпеки електропостачання модель оснащена незалежною автоматом струмового захисту, який розмикає ланцюг при короткому замиканні навіть при пошкодженні плати управління.
Всі поточні параметри відображаються на індикаторі, розміщеному на передній панелі. Надходить інформація про характеристики вхідної напруги безперервно обробляється платою управління, завдяки чому забезпечується швидка реакція на критичні ситуації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укртехнологія |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Симисторный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 60 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 50 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 9 кВт |
| Полная мощность | 9 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 20 мс |
| Максимальное время стабилизации | 20 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 405 мм |
| Высота | 305 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Вес | 21 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 7 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный/Навесной |
- Цена: 16 000 ₴





