
Стабилизатор напряжения 9кВт однофазный симисторный Norma Exclusive 12 ступ НСН-9000 (50А)
16 900 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Norma Exclusive 9000
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Деякі товари можна придбати з ПДВ. Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн.Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями за договором поставки
Як вибрати стабілізатор? Які бувають стабілізатори?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=5
Велика переконливе прохання, перед замовленням набрати на контактні телефони та уточнити технічні характеристики для правильного замовлення!
Основні характеристики стабілізаторів Norma Exclusive
- Точність стабілізації вихідної напруги — ±5 %.
- Число ступенів автоматичного регулювання — 12 ст.
- Автоматичне відключення від мережі при перевищенні напруги 275 Ст.
- Режим роботи — безперервний.
- РК-дисплей індикації рівня вхідної і вихідної напруги.
- Робочий діапазон вхідних напруг — 120 – 260 Ст.
Прилад призначений для автоматичної стабілізації напруги і підходить для промислового та побутового використання в безперервному режимі експлуатації. Він розрахований на підключення до стандартної однофазної електромережі.
Перевагами цієї моделі є:
- реагування на перепади напруги протягом 20 мс;
- безперервний контроль мережевих характеристик;
- найкраще співвідношення ціни та якості;
- наочна індикація поточних параметрів;
- наявність аварійного робочого режиму;
- розширений діапазон стабілізації вхідної напруги від 120 до 260 В;
- ефективна система повітряного охолодження автотрансформатора;
- можливість настінного монтажу;
- наявність захисту від перегріву і короткого замикання.
Прилад з точністю стабілізації 5 % відноситься до найбільш затребуваною продукції, яка забезпечує необхідні параметри струму при відсутності підвищених вимог. Він розрахований на широкий температурний діапазон та цілодобову експлуатацію з безперервним вимірюванням параметрів вхідного струму. Гарантійний термін виробника становить 10 років.
Функціональні особливості стабілізатора напруги Norma Exclusive
Прилад розроблений на базі автотрансформатора з 12 ступенями стабілізації напруги в робочому діапазоні 120-260 Ст. Він забезпечує автоматичне регулювання характеристик струму і оснащений індикатором, на якому відображаються поточні параметри.
Стабілізатори напруги Norma Exclusive мають незалежну захист від короткого замикання, яка спрацьовує навіть при роботі в аварійному режимі «Транзит». В нормальному функціональному режимі обробка вхідної інформації і керування силовими ключами здійснюється платою.
Стабілізатори забезпечують
- автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 275 В
- неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
- роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
- стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ±6% при зміні вхідної фазної напруги від 120 до 260 В, частотою 50 Гц;
- відображення діапазону вхідної напруги;
- індикацію у разі захисного відключення;
- захист від короткого замикання;
- захист від перевищення струму, з можливістю безпечної перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
- режим «транзит»;
- захист споживачів від перенапруження в режимі «транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 265 Ст.
- вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
- відключення силових ключів при перегріві у разі перевантаження;
- захист від некоректного підключення стабілізатора;
Стабілізатор не має гальванічної розв'язки між входом і виходом.
Стабілізатор забезпечує автоматичне відключення від мережі при перевищенні верхнього значення вхідної напруги граничного діапазон вхідних напруг, при зниженні напруги до робочого рівня відбувається автоматичне включення стабілізатора.
Стабілізатор забезпечує захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході, а також режим «транзит» в аварійній ситуації або в разі відсутності потреби в стабілізації напруги.
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 60 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 50 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 9 кВт |
| Минимальное время стабилизации | 20 мс |
| Максимальное время стабилизации | 20 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 405 мм |
| Высота | 305 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 7 Вт |
| Тип стабилизатора | Симистор |
| Минимальная рабочая температура | 0 |
| Номинальная мощность (кВт) | 9-11,5 |
- Цена: 16 900 ₴





