
Стабилизатор напряжения 12кВт однофазный симисторный Optimum 12 ступ НСН-12000 (63А)
23 500 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Як вибрати стабілізатор? Які бувають стабілізатори?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=5
Основні технічні характеристики стабілізаторів Optimum
- Точність стабілізації вихідної напруги — ±4.5 %.
- Число ступенів автоматичного регулювання — 12 ст.
- Час реакції на зміну напруги — 20 мс.
- Автоматичне відключення від мережі при підвищеному вхідній напрузі.
- Мультиуровневая захист по струму.
- Режим роботи — безперервний.
- РК-дисплей індикації рівнів вхідного і вихідного напруг.
- Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення.
- Робочий діапазон вхідних напруг 125÷253 / 95÷219 В / 167÷299 Ст.
- Робочий діапазон вихідних напруг 210÷230 Ст.
- Граничний діапазон вхідних напруг 60÷268 В / 60÷231 В / 60÷310 Ст.
При використанні стабілізаторів напруги «Оптимум» вдається забезпечити:
- автоматичне відключення мережі у разі підвищення значення вхідної напруги до 267 Вольт;
- захист від КЗ і тривалого перевантаження на виході;
- відображення значень вихідної і вхідної напруги;
- індикацію коду помилки в ситуації відключення;
- виключення ризику пошкодження імпульсних джерел живлення при короткочасному зникненні мережі шляхом їх відключення;
- тепловий захист автотрансформатора.
Пристрій підходить для безперервного використання.
Стабілізатори забезпечують
- автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 268 В (231 або 310 для моделей орієнтованих на знижений — LV і підвищений — HV напруга відповідно)
- неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
- роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
- стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ±4.5% при зміні вхідної фазної напруги від 125 до 253 (95÷219 або 167÷299 для моделей орієнтованих на знижений — LV і підвищений — HV напруга відповідно), частотою 50 Гц;
- відображення вхідного і вихідного напруг;
- відображення коду помилки в разі захисного відключення;
- захист від короткого замикання;
- захист від перевищення струму, з можливістю безпечної перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
- захист від імпульсних перевантажень по струму протягом 10 мс з відключенням на 1 хвилину;
- режим «транзит»;
- захист споживачів від перенапруження в режимі «транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 265 Ст.
- вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
- відключення силових ключів при перегріві у разі перевантаження;
- захист від некоректного підключення стабілізатора;
Стабілізатор не має гальванічної розв'язки між входом і виходом.
За індивідуальним замовленням можливо виконання стабілізатора з будь-яким діапазоном вхідної напруги.
Стабілізатор забезпечує автоматичне відключення від мережі при перевищенні верхнього значення вхідної напруги граничного діапазон вхідних напруг, при зниженні напруги до робочого рівня відбувається автоматичне включення стабілізатора. Стабілізатор забезпечує захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході, а також режим «транзит» в аварійній ситуації або в разі відсутності потреби в стабілізації напруги.
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 125 В |
| Максимальное входное напряжение | 245 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 63 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 12 кВт |
| Минимальное время стабилизации | 20 мс |
| Максимальное время стабилизации | 20 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вес | 32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 7 Вт |
| Тип стабилизатора | Симистор |
| Минимальная рабочая температура | 0 |
| Номинальная мощность (кВт) | 12-16 |
- Цена: 23 500 ₴






