Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 120 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 194×70×44 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 10A |
| Колекція | FTR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 120W 10А FTR-120-12 WP призначений для трансформації стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок. Він працює при живлячих напругах від 170 до 240 В та має силу струму на виході 10 А.
Корпус виробу виконаний з металу, що дозволяє йому забезпечувати пасивний тепловідвід при роботі. Габарити моделі – 197х70х44 мм. Клас захисту БЖ – IP67, що говорить про приналежність пристрою до категорії герметичних.
Даний БЖ виробляється китайським брендом та має стандартну якість виконання. Гарантія на виріб надається на 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
- Цена: 13 240 ₴





