
Блок питания BIOM Professional DC12 200W WBP-200 16,6 А герметичний
1 093 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00010147
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 200 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 238x58x32 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 16.5A |
| Колекція | WBP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 200W WBP-200 входить до лінійки професійних трансформаторів напруги, що використовуються для живлення світлодіодної продукції. Вихідна напруга БЖ дорівнює 12 В постійного струму, а вхідна може лежати у діапазоні 170-240 В. Сила струму на виході становить 16,5 А, а потужність пристрою дорівнює 200 Вт.
Тепловідведення розглянутої моделі здійснюється пасивно, завдяки конвекції. Радіатором у цьому випадку виступає металевий корпус виробу. Габаритні розміри останнього – 237х58х32 мм. Клас захисту блоку – IP67, що відповідає категорії герметичних виробів.
Модель належить до розряду продукції преміального сегмента від українського виробника. Заводська гарантія поширюється на 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
- Цена: 1 093 ₴




