Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 300 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 228x72x32 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 25A |
| Колекція | WBP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 300W WBP-300 входить до лінійки професійних трансформаторів напруги, що використовуються для живлення світлодіодної продукції. Напруга на вході – 170-240 В, на виході – 12 В постійного струму. Електрична потужність становить 300 Вт, а вихідна сила струму – 25 А.
Корпус виконаний з металу, що допомагає організувати гарний пасивний тепловідвід від працюючого БЖ. Габаритні розміри виробу – 228х72х32 мм. Пристрій є герметичним, що підтверджено маркуванням класу захисту «IP67».
Блок живлення випускається українською компанією та має клас якості «Преміум». Заводська гарантія діє протягом двох років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
- Цена: 1 385 ₴




