
Блок питания OEM DC12 25W 2,1 А TR25-12
114 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00000705
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 80×47×22 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 2.1A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 25W 2,1А TR25-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він здатний трансформувати мережеву вхідну напругу з діапазону від 170 до 240 В у вихідну 12 В постійного струму. Потужність приладу – 25 Вт, сила струму на виході – 2,1 А.
Охолоджується розглянутий блок живлення пасивно. Радіатором у цьому випадку служить його металевий корпус, який відмінно проводить тепло. З декількох сторін у ньому є отвори для вільного проходження повітря, клас захисту – IP20. Габарити виробу – 80х47х22 мм.
Виробляється дана модель китайським брендом та належить до стандартного класу якості. Термін заводської гарантії – 6 місяців.
- Цена: 114 ₴



