
Блок питания OEM DC12 500W 41А TR-500-12
1 206 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00000711
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 500 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 265x105x65 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 41A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 500W 41А TR-500-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Розглянута модель розрахована на 500 Вт та вихідну напругу 12 В постійного струму. При цьому сила струму на виході складе 41 А, а живитися виріб може від мережі з діапазоном напруг від 170 до 240 В.
Корпус приладу виконаний з металу, стінки його перфоровані для полегшення циркуляції повітря. Всередині короба розташовується вентилятор, що забезпечує активний тепловідвід від працюючого обладнання. Клас його захисту – IP20.
Габаритні розміри БЖ – 265х105х65 мм. Країна бренду-виробника – Китай. Гарантія на виріб надається на 6 місяців. Категорія якості виконання – «Стандарт».
- Цена: 1 206 ₴




