
Блоки питания 12В металлический корпус серия "TR" 800Вт 66.7А 245x125x68
2 565 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00011669
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
>Характеристики| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 800 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 242×131×69 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 66.5A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 800W 66,7А TR-800 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Ця модель є найбільш потужною у своїй лінійці та розрахована на 800 Вт. Сила струму на виході приладу складає 66,7 А, а напруга дорівнює 12 В постійного струму. Живильною напругою може слугувати будь-яка величина, яка потрапляє у інтервал від 170 до 240 В.
Розглянута модель оснащена вентилятором для активного примусового відведення надлишків тепла у процесі роботи приладу. Корпус виробу має перфорацію для проходу повітря та виконаний з металу, який додатково відводить тепло. Клас захисту БЖ – IP20.
Категорія якості блоку живлення має маркування «Стандарт». Країна бренду, яка виробила товар – Китай. Заводська гарантія поширюється на 6 місяців. Габарити приладу – 242х131х69 мм.
- Цена: 2 565 ₴




