Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 360 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 223×68×40 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 30A |
| Колекція | STR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 360W 30А STR-360 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Максимальна потужність приладу – 360 Вт, сила струму на виході – 30 А. Діапазон живлячих напруг простирається від 170 до 240 В, вихідна величина – 12 В постійного струму.
Розглянута модель передбачає активний тип охолодження з використанням штатного кулера. Корпус БЖ виконаний з металу, що забезпечує додатковий тепловідвід. Перфорація стінок дозволяє домогтися забору та циркуляції повітря з навколишнього середовища. Виріб негерметичний, клас захисту – IP20.
Країна бренду-виробника – Китай, категорія якості виконання – «Стандарт». Гарантійний термін складає 12 місяців. Габаритні розміри – 223х68х40 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EMC |
- Цена: 616 ₴




