Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 250 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 258*48*29 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 20A |
| Колекція | BPU |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 250W BPU-250 21А належить до лінійки компактних професійних перетворювачів напруг, що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Виріб може працювати при напрузі, що попадає у інтервал від 170 до 240 В, видаючи 12 В постійного струму на виході. Потужність пристрою складає 250 Вт, а вихідна сила струму дорівнює 21 А.
Стінки корпусу зроблені з металу, що забезпечує додатковий тепловідвід. Пристрій не є герметичним та має маркування класу захисту «IP20».
Габарити виробу – 2258*48*29 м. Він виробляється вітчизняною компанією та належить до продукції преміальної категорії виконання. Гарантія на товар поширюється на 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
- Цена: 660 ₴








