Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 195x17x18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 2A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 24W 2А LTR-24 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Його максимальна потужність дорівнює 24 Вт, а вихідна напруга складає 12 В постійного струму. При цьому живитися пристрій може від мережі з напругою 176-265 В, а на виході забезпечує силу струму величиною 2 А.
Корпус виробу виготовлений з алюмінію, який слугує також радіатором для відводу тепла. Активні способи охолодження не передбачені. Клас захисту блоку живлення – IP20, пристрій є негерметичним.
Країна бренду, що випускає товар, – Китай. Клас якості – «Стандарт». Гарантія від виробника поширюється на 12 місяців. Розміри виробу – 195х17х18 мм.
- Цена: 97 ₴




