
Блок питания OEM DC12 36W 3А LTR-36 stick
152 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00011678
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 280х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 3A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 36W 3А LTR-36 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Потужність виробу становить 36 Вт, сила струму на виході – 3 А. Діапазон робочих напруг – від 176 до 265 В, вихідна величина – 12 В постійного струму.
Охолодження у даній моделі пасивне. Воно здійснюється шляхом природного тепловідведення від зовнішніх поверхонь. Завдяки застосуванню алюмінію у якості матеріалу корпусу, вдалося підвищити загальну тепловіддачу приладу. Виріб не є герметичним, клас його захисту – IP20.
Країна бренду компанії виробника – Китай. Рівень якості розглянутого пристрою – «Стандарт». Гарантія поширюється на 12 місяців. Розміри БЖ – 280х17х18 мм.
- Цена: 152 ₴




