
Блок питания OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick
196 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00011679
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 48 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 280х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Струм на виході | 4A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 48W 4А LTR-48 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Він розрахований на максимальну потужність величиною 48 Вт та має вихідну напругу 12 В. При цьому сила струму на виході становить 4 А, а напруга живлення може знаходитися у діапазоні від 176 до 265 В.
Розглянута модель передбачає природне пасивне охолодження за рахунок навколишнього середовища. Алюмінієвий корпус з високим коефіцієнтом теплопровідності дозволяє поліпшити тепловіддачу від розташованих усередині деталей назовні. Клас захисту приладу – IP20, що свідчить про негерметичність пристрою.
Габарити виробу – 280х17х18 мм. Він вироблений китайською компанією та відповідає рівню якості «Стандарт». Термін гарантії на продукцію – 1 рік.
- Цена: 196 ₴




