Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 120 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 5A |
| Колекція | BSTR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC24 120W 5A BSTR-120-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Потужність пристрою – 120 Вт, сила струму на виході – 5 А. Діапазон робочих напруг простирається від 175 до 250 В.
Охолодження розглянутого приладу здійснюється пасивно, кулер не передбачений. Завдяки тому, що корпус даної моделі виконаний з металу, тепловідвід від нього більш ефективний. Крім того, у стінках конструкції є отвори для вільної циркуляції повітря. Виріб не є герметичним та відповідає класу захисту IP20.
Габарити блоку живлення – 188х46х36 мм. Він виготовлений китайською компанією та виконаний на стандартному рівні якості. Заводська гарантія на продукцію діє 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EMC |
- Цена: 337 ₴






