Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 240 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 10A |
| Колекція | BSTR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC24 240W 10A BSTR-240-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Потужність виробу становить 240 Вт, а сила струму на виході дорівнює 10 А. Напруга живлення може коливатися у межах 175-250 В.
Корпус пристрою охолоджується пасивно, кулер у даній моделі не передбачено. Ефективному природному тепловідводу сприяє металевий корпус виробу, а також отвори у ньому, куди може ззовні проникати охолоджуючий повітря. Через негерметичність даний БЖ має клас захисту IP20.
Розміри розглянутого пристрою – 200х58х40 мм. Країна бренду – Китай. Сам виріб відповідає стандартній категорії якості. Гарантія надається на 6 місяців.
Дивіться також
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EMC |
- Цена: 543 ₴





