Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Шановні покупці, світлодіодна стрічка відвантажується кратно-5м, світлодіодний НЕОН кратно-1м. Даний товар також можна придбати по безготівці з ПДВ, в даному випадку ціна може відрізнятись від цін на сайті.
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Для підбору блока живлення викорстовується слідуючий розрахунок: метраж стрічки (наприклад 5м) * на потіжність стрічки/НЕОНу (наприклад 9,6Вт/м) * запас потужності 1,2
Прохання також звернути увагу, що дану продукцію ми відправляємо "Новою Поштою" самовивозу в м.Київ немає
Светодиодный NEON 12V 120LEDs/m 8W 8*16 IP65 теплый белый| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 500 лм |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Габариты | |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 16 мм |
- Цена: 119 ₴










