Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 222×29×20 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 2.5A |
| Колекція | FTR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 30W 2,5А FTR-30-12 WP призначений для трансформації стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок. Він має величину вихідного струму у 2,5 А та працює у інтервалі напруг між 170 та 240 В.
Тип охолодження моделі – пасивний, тепловідвід здійснюється за рахунок металевого корпусу. Виріб відповідає класу захисту IP67 та належить до категорії герметичних. Його розміри – 222х29х20 мм.
Даний блок живлення виготовляється у Китаї. Він належить до групи товарів стандартної якості виконання та має гарантійний термін півроку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
- Цена: 191 ₴





