
Блок питания BIOM Professional DC12 100W WBP-100 8,3 А герметичний
691 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00010145
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 178x62x17 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 43532 |
| Колекція | WBP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 100W WBP-100 входить до лінійки професійних трансформаторів напруги, що використовуються для живлення світлодіодної продукції. Вхідна напруга виробу лежить у діапазоні від 170 до 240 В змінного струму, а вихідна дорівнює 12 В змінного. Сила струму на виході у даному випадку становить 8,3 А.
Модель передбачає пасивний спосіб охолодження, помітну участь у якому бере металевий корпус блоку, що функціонує у якості радіатора для відводу тепла. Його габарити – 178х62х17 мм. Клас захисту виробу – IP67, що говорить про приналежність БЖ до герметичних виробів.
Блок виготовлений українським виробником та відноситься до категорії преміальних світлотехнічних товарів. Гарантія на нього діє протягом двох років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Винтовое присоединение | Нет |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток, не более | 8.3 А |
| Дистанционное управление | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип охлаждения | Пассивный |
- Цена: 691 ₴





