
Блок питания BIOM Professional DC12 150W WBP-150 12.5 А герметичний
906 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00010146
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 150 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 198x58x32 |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 12.5A |
| Колекція | WBP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 150W WBP-150 входить до лінійки професійних трансформаторів напруги, що використовуються для живлення світлодіодної продукції. Електрична потужність виробу становить 150 Вт, вихідна сила струму дорівнює 12,5 А. Діапазон робочих напруг – 170-240 В, напруга на виході – 12 В.
Корпус БЖ виконаний з металу, що дозволяє йому забезпечувати гарний пасивний тепловідвід. Розміри виробу – 198х58х32 мм. Блок живлення герметичний, що підтверджено маркуванням класу захисту «IP67».
Розглянута модель належить до преміальної категорії світлотехнічної продукції, що виготовляється вітчизняним виробником. Гарантійні зобов'язання діють протягом 24 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
- Цена: 906 ₴




