
Блок питания OEM DC12 36W 3А TR-36
136 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00001279
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 90x58x38 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 3A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 36W 3А TR36 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Потужність виробу дорівнює 36 Вт, напруга на виході – 12 В. Живлення блоку може лежати у інтервалі від 170 до 240 В, а вихідна сила струму становить 3 А.
Корпус виробу виконаний з металу, що дозволяє йому здійснювати функцію радіатора для пасивного відводу тепла. Крім того, у декількох стінках БЖ є отвори для вентилювання приладу під час роботи. Захищеність пристрою у даному випадку відповідає класу IP20.
Виріб належить до стандартного класу якості та випускається китайським брендом. Гарантійний термін на товар – 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 136 ₴



