
Блок питания OEM DC12 60W 5А TR-60-12
183 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00000706
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 90×60×40 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 5A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 60W 5А TR-60-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він має фактичну електричну потужність 60 Вт та забезпечує на виході силу струму величиною у 5 А. Живляча напруга при цьому становить 170-240 В, а вихідна дорівнює 12 В.
Тип охолодження у розглянутій моделі пасивний. Завдяки перфорованому корпусу повітря може самостійно проходити через пристрій, несучи геть зайве тепло. Крім того, металеві стінки блоку живлення роблять процес тепловідведення більш інтенсивним.
Виріб виробляється китайським брендом та належить до категорії якості «Стандарт». Його габарити – 90х60х40 мм. Заводська гарантія надається на півроку. Клас захисту приладу – IP20.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 183 ₴



