Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 250 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 160×100×44 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 20A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 250W 20А TR-250-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він розрахований на номінальну потужність у 250 Вт та здатний працювати при напрузі у діапазоні від 170 до 240 В. Вихідна сила струму дорівнює 20 А, а напруга на виході знижується до 12 В постійного струму.
Розглянута модель має активний кулер для охолодження, завдяки якому повітря примусово циркулює всередині виробу, проникаючи через перфорацію у стінках. Додатковій ефективності тепловідведення сприяє метал, з якого виготовлений корпус.
Виріб відповідає стандартному класу якості та є продуктом китайського виробництва. Маркування рівня захищеності – «IP20», зовнішні розміри – 160х100х44 мм. Заводська гарантія – півроку.
Дивіться також
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 543 ₴


