Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 360 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Активне> > |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 160×100×44 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 30A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 360W 30А TR-360-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він має фактичну потужність 360 Вт та вихідну силу струму 30 А. Живлення пристрою здійснюється від мережі з напругою у діапазоні 170-240 В, а на виході вона становить 12 В постійного струму.
Корпус виробу виконаний з металу, що дозволяє покращити тепловідвід. Основну роль у цьому процесі відіграє активний кулер, що змушує повітря циркулювати всередині короба пристрою. Стінки блоку перфоровані, клас захисту – IP20.
Розглянутий блок живлення виробляється китайським брендом та має стандартну якість виконання. Заводська гарантія діє 6 місяців. Габарити БЖ – 160х110х44 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 670 ₴





