Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 159×41×32 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 5A |
| Колекція | STR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 60W 5А STR-60 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Допустиме сукупне навантаження на виріб становить 60 Вт, вихідна сила струму дорівнює 5 А. Живляча напруга приладу – 170-240 В, вихідна – 12 В постійного струму.
Тип охолодження у розглянутій моделі пасивний. Корпус приладу виконаний з металу, що грає роль радіатора при теплообміні з навколишнім повітрям. Крім того, стінки БЖ мають перфорацію для полегшення природної циркуляції повітряних потоків.
Клас захисту приладу – IP20, категорія якості виконання – «Стандарт». Бренд-виробник даного блоку належить Китаю. Габарити виробу – 159х41х32 мм. Гарантійні зобов'язання поширюються на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 169 ₴




