Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 120 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал | 187×46×37 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 10A |
| Колекція | STR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 120W 10А STR-120 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Граничне сумарне навантаження на виріб становить 120 Вт, напруга живлення може коливатися у діапазоні 170-240 В. Сила струму на виході – 10 А, вихідна напруга – 12 В постійного струму.
Пристрій передбачає пасивний спосіб охолодження завдяки тепловідводу від металевих стінок корпусу та природній циркуляції повітря поблизу працюючого БЖ. Виріб негерметичний, стінки короба мають перфорацію. Клас захисту – IP20.
Розглянутий блок живлення виробляється китайським брендом та має стандартну якість виконання. Гарантійний термін складає 12 місяців. Розміри корпусу – 187х46х37 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 272 ₴





