Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 150 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 200×58×38 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 12.5A |
| Колекція | STR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 150W 12,5А STR-150 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Він розрахований на граничну потужність 150 Вт та вихідну силу струму 12,5 А. Живлення пристрою може здійснюватися напругою у діапазоні 170-240 В, а на виході вона складе 12 В.
Корпус БЖ виготовлений з металу, що сприяє ефективному тепловідводу від працюючого обладнання. Дана модель має перфоровані стінки, що також допомагає швидко охолодити внутрішні деталі потоком повітря. Габарити корпусу – 200х58х38 мм.
Пристрій має стандартну якість виконання та не є герметичним, клас захисту – IP20. Країна бренду-виробника – Китай. Заводська гарантія надається на 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 356 ₴





