Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 200 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 223×68×40 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 16.5A |
| Колекція | STR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 200W 16,5А STR-200 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Розрахункова сукупна потужність підключених до нього виробів не може перевищувати 200 Вт. Напруга живлення пристрою – 170-240 В, сила струму на виході – 16,5 А, а напруга – 12 В постійного струму.
Корпус розглянутого приладу виконаний з металу, який відмінно проводить тепло. Активне охолодження не передбачено, блок живлення вентилюється природним чином завдяки наявності отворів у стінках корпусу. Ця обставина робить його негерметичною моделлю з класом захисту IP20.
Блок живлення належить до товарів стандартної якості виконання від китайського виробника. Гарантійний термін на виріб складає 12 місяців. Розміри пристрою – 223х68х40 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 413 ₴





