Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 172x35x25 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Премиум |
| Струм на виході | 5A |
| Колекція | BPU |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
Опис
Блок живлення BIOM Professional DC12 60W BPU-60 5А належить до лінійки компактних професійних перетворювачів напруг, що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він розрахований на максимальну потужність величиною у 60 Вт та може працювати у діапазоні живлячих напруг від 170 до 240 В. Сила струму на виході дорівнює 5 А, а вихідна напруга складає 12 В постійного струму.
Дана модель передбачає пасивний спосіб охолодження. Вона виконана у металевому корпусі, який відмінно відводить надлишкове тепло у процесі експлуатації. Крім того, його стінки мають отвори для вільного проникнення навколишнього повітря. Таким чином, прилад є негерметичним та відповідає класу захисту IP20.
Блок живлення виготовляється вітчизняною компанією та має преміальну якість виконання. Габарити моделі – 172х35х25 мм. Гарантія надається на 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 267 ₴







