
Блок питания OEM DC12 18W 1,5 А LTR-18 stick
84 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00011676
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 195x17x18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 1,5 A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 18W 1,5А LTR-18 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Його потужність становить 18 Вт, а сила струму на виході дорівнює 1,5 А. Напруга живлення може перебувати у діапазоні 176-265 В, а вихідна дорівнює 12 В постійного струму.
Охолодження корпусу – виключно пасивне, за рахунок повітрообміну з навколишнім середовищем. Корпус приладу виконаний з алюмінію, що дозволяє перетворити опорний каркас у додатковий радіатор для відводу тепла. Виріб негерметичний, клас його захисту – IP20.
Розглянутий блок живлення випускається китайським брендом та має відповідність рівню якості «Стандарт». Заводська гарантія становить 12 місяців. Габарити моделі – 195х17х18 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 84 ₴




