
Блок питания OEM DC12 60W 5А LTR-60 stick
221 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00011680
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 312х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 5A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 60W 5А LTR-60 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Напруга живлення даної моделі може перебувати у діапазоні від 176 до 265 В, а вихідна становить 12 В постійного струму. Потужність приладу – 60 Вт, сила струму на виході – 5 А.
Корпус виробу виконаний з алюмінію, що забезпечує хороше відведення тепла від внутрішніх деталей, що гріються. Активне охолодження у даному приладі не передбачено. Виріб не герметичний та має маркування класу захисту «IP20».
Блок живлення випускається китайським брендом та відповідає рівню якості «Стандарт». Термін гарантії на товар становить 12 місяців. Розміри виробу – 312х17х18 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 221 ₴





